Projektas "Kalvos"


Parduodami namų valdos sklypai su moderniais namų projektais, gyvenamųjų namų kvartale "KALVOS"

Projektas “Kalvos” - tai mažaaukščių gyvenamųjų namų kvartalas Trakų rajone, Lentvario mieste, Žvaigdžių ir Šaltinio gatvių sankryžoje. Kvartalas yra Vilniaus bei Trakų miestų sankirtoje, nuo Vilniaus miesto centro iki kvartalo 12 km., o iki Trakų miesto 11 km. Privažiavimas prie sklypų suplanuotas iš esamo Vilnius-regitra-Lentvaris kelio. Privažiavimas asfaltuotų keliu (šiuo metu tvarkomas projektas, asfaltuojamas kelias per kvartalą “Kalvos”)

Kvartalas ramioje, atokioje vietovėje nuo Lentvario miesto centro. Netoliese vaikų darželiai, mokyklos, stotis, prekybos centrai per keliolika minučių pasiekiami pėsčiomis, dviračiu ar kita transporto priemone.

Bendras sklypų plotas yra 0.959Ha, jis susidėda iš septynių atskirų sklypų teritorijų. Iš jų penki sklypai numatyti vienbučių statybai - (sklypų plotai: 10.08a, 11a,11a, 12.4a,13a) ir du sklypai dvibučių statybai - (sklypų plotai: 14.18a ir 24.24a)

Kiekvienam sklype suprojektuoti gyvenameji namai, yra projektai ir statybos leidimai.

Statybos leidimai gauti 2016m. Namams skirta B kategorijos klasė.

Visi namai suprojektuoti dviejų aukštų. Vidutiniskai bendras vieno namo plotas apie 125 kv.m., neįskaitant garažo ploto. Garažai suprojektuoti kaip atskiri statiniai, vidutiniškai apie 30 kv.m ploto, iškyrus dvibučius namus, kur garazas integruotas i pastatą.

Namai orientuoti į saulėtą pusę, o teisingo projektavimo dėka galėsite džiaugtis erdviu nuosavu kiemu. Gyvenamųjų namų kvartalo teritorijos reljefo aukščių ampltitudės svyruoja, kvartalo aukščiausia vieta yra šiaurinėje pusėje, nuo kurios atsiveria puiki panorama į rytų, pietų bei vakarų puses.

Gyvenamąjame kvartale „Kalvos“ ypač ramu, kvartalą supa žaliuojanti gamta. Tai viena iš palankiausių vietų statytis individualų gyvenamąjį namą.
Namų planai

Sklypas Nr 28 vienbučio namo planas

28-o Namo Fasadai

28-o Namo Išplanavimas

28-o Namo Garažas

Sklypas Nr 30 vienbučio namo planas

30-o Namo Fasadai

30-o Namo Išplanavimas

30-o Namo Garažas

Sklypas Nr 32 vienbučio namo planas

32-o Namo Fasadai

32-o Namo Išplanavimas

32-o Namo Garažas

Sklypas Nr 34 vienbučio namo planas

34-o Namo Fasadai

34-o Namo Išplanavimas

34-o Namo Garažas

Sklypas Nr 36 vienbučio namo planas

36-o Namo Fasadai

36-o Namo Išplanavimas

36-o Namo Garažas

Sklypas Nr 38 dvibučio namo planas

38-o Namo Fasadai

38-o Namo Išplanavimas

Sklypas Nr 40 dvibučio namo planas

40-o Namo Fasadai

40-o Namo Išplanavimas

Susisiekite su mumis:

info@ntbustas.lt

+37069836666